Co ma znaczenie?

Moja ścieżka kariery była daleka od typowego rozwoju zawodowego. Więcej – wydawała się zaprzeczeniem tego, co dyktują podręczniki rozwoju osobistego i zarządzania. Po ukończeniu studiów i krótkiej przygodzie we własnej firmie, odrzuciłem prace w biznesie. Chcąc, by moja praca naprawdę miała znaczenie, podjąłem pracę w dużej fundacji działającej na rzecz środowiska naturalnego. Była to praca moich marzeń. A jednak po kilku latach wykonałem krok, który zdawał się zupełnie nieracjonalny: rzuciwszy wszystko opuściłem Europę, by przez 2 lata podróżować po Azji. Poszukując swojego miejsca odrzuciłem stabilne życie, pewność i bezpieczeństwo. Zmiana i ryzyko stały się częścią mojego życia.

supergan_prezentacja_motywacja_szkoly_mlodziez

Dla kogo?

Dla młodzieży szkolnej i studentów

Czas trwania

Ok. 60 min

Kategoria

Inspiracja / Motywacja

 

W ciągu minionych lat poznałem wielu ludzi, powszechnie nazywanych „podróżnikami”. To określenie, ukute przez dziennikarzy i organizatorów festiwali, zgrabnie wrzuca do jednego worka wszystkich, którzy na tysiąc sposobów przemierzają świat, nawet jeśli różnią się bardzo między sobą. Zawdzięczam im bardzo wiele: nowe idee, wsparcie w moich przygodach, pomoc w trudnych momentach, refleksje podczas wspólnych rozmów. To także dzięki nim moje życie zmieniło się diametralnie. W jaki sposób? Podczas prezentacji prowadzę słuchaczy ścieżką, jaka obrałem, podkreślając decydujące momenty i rzeczy, które mnie kształtowały.

supergan_prezentacja_motywacja_szkoly_mlodziez

Prezentacja porusza takie kwestie jak:

  • Poszukiwanie własnej drogi i dlaczego warto warto wychodzić poza utarte szlaki
  • Wiedza i doświadczenie, które z perspektywy czasu uważam za rzeczywiście ważne
  • Zdobywanie życiowej mądrości poza nauką, jaką otrzymujemy w szkole
  • Pielęgnowanie własnej intuicji jako najlepszego drogowskazu
  • Kierowanie swoim rozwojem, by rozpocząć dorosłe życie, faktycznie mające znaczenie

Prezentacja może być dopasowana pod względem czasu, tematyki lub grona odbiorców: od 15-minutowego tzw. keynote, do 1,5-godzinnego wykładu.

Jeżeli jesteś zainteresowany

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do newslettera i otrzymaj unikalny prezent tylko dla subskrybentów: kompletną, darmową listę sprzętu, z którą przygotujesz każdą wyprawę górską!

Chwileczkę...

Dziękuję! Wkrótce otrzymasz pierwszą wiadomość.

Moje podróże wspierają: